Бета - Најмногу нови вести на една тема во последниве 18 часа

Не е точно дека тие што прележале ковид-19 секогаш имаат подолготраен и подобар имунитет од оние што се вакцинирале, а не ја прележале болеста, смета доктор ...
| | прочитана: 1130 | веќе видена