Бета - Најмногу нови вести на една тема во последниве 21 часа

Празник на Чесниот Господов крст Именден празнуваат: Крсте, Крстинка, Крстана, Кристина, Христина, Кристијан… Празникот Воздвижение на чесниот крст, во народот ...
сите 3 | | | веќе видена